ВІДКРИТТЯ ЛІТНІХ ЧИТАНЬ У МІСЬКИХ БІБЛІОТЕКАХ

Херсонська ЦБС
4 min readJun 1, 2018

--

Влітку дітлахи відпочивають від школи, але це не означає, що вони не прагнуть здобути нових знань чи корисно провести час у товаристві своїх кмітливих та допитливих ровесників. Херсонська централізована бібліотечна система традиційно готує на три літні місяці програму “Літніх читань”. Тож наші наймолодші читачі зможуть не лише відпочити й розважитися, а й дізнатися багато нового.

1 червня Літні читання урочисто відкрилися. І ось як їх розпочинали деякі наші бібліотеки:

У Центральній дитячій бібліотеці пройшло шар-шоу «Барвиста планета дитинства» до Міжнародного дня захисту дітей (на Каштановій алеї бібліотеки). Планету дитинства представляли учні ЗНЗ № 15 та ЗНЗ № 27. Дітей привітав голова Суворовського райвиконкому Андрій Задніпряний.

Найчарівнішу кульку-сюрприз розбили кращі читачі бібліотеки. Інтерактивні конкурси з шарами проводив Супермен, який народився 1 червня. Hа завершення діти насолодилися найсмачнішим морозивом від Суворовського райвиконкому.

Бібліотека № 2: Ось і відбулося відкриття Літніх читань-2018. Гостей-читачів зустрічала сама Бібліотечна Чарівниця. Діти весело провели час у знайомстві з мешканцями Книжкового Королівства — книгами і журналами. Дізналися про правила безпеки поводження під час літніх канікул, подивилися пізнавальні мультфільми, і перевірили свої знання, відповідаючи на питання вікторини. А ще на них чекали захопливі ігри на свіжому повітрі і смачні гостинці.

Бібліотека для дітей № 10: Початок літніх канікул та літніх читань «Мисливці за книжками» в бібліотеці № 10 розпочалися веселою розвагою «Сонце, книга, гарний настрій» для відпочиваючих пришкільного табору «Джерело» ЗОШ № 13, учнів ЗОШ № 13 та № 35. Діти приймали участь у веселих вікторинах, літературних іграх, спортивних конкурсах та конкурсах на кмітливість: «Де я?», «Дзеркальний відбиток», «Малюємо на голові», «Влучи в ціль» та інші, проводити які бібліотекарям допомагала волонтер Якубовська Тая, учениця ЗНЗ № 32. Переможці конкурсів отримали солодкі призи, а всі учасники заходу — гарний настрій.

Бібліотека № 13 ім. Бориса Грінченка теж яскраво відкрила сьогодні Літні читання.

Бібліотека для дітей № 17: Книжкове угіддя відкрито для полювання за цікавими книжками! Найвлучніші вже отримали нагороди! Стартуємо! Відпочиваємо! Читаємо!

Бібліотека № 20 анонсувала насичену літню програму:

Літо… Як багато в цьому слові «сплелося» та «відгукнулося» — відпустки, канікули, враження, зустрічі. Міська бібліотека-філія № 20 запрошує всіх взяти участь у програмі літніх читань «Мисливці за книгами».

Протягом літнього періоду в бібліотеці ви зможете гарно відпочити, відправитися в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет, тощо. А яке літо без ігор? В нашій бібліотеці на вас чекають комп’ютерні ігри, конкурси малюнків, майстер-класи та малювання. Наша мета — показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих та веселих «подорожей».

Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!

Бібліотека для дітей № 21: Відзначаємо День захисту дітей теплими бібліотечними посиденьками. У дружній компанії говоримо про книгу-ювіляра, якій виповнилося 135 років — пригоди невгамовного бешкетника Піноккіо. Тож, встигли і поговорити, і почитати, і повеселитися, і пограти. Ще діти ознайомилися з програмою літніх читань книгозбірні. Так що всіх ласкаво просимо!

--

--

Херсонська ЦБС

Херсонська централізована бібліотечна система (у підпорядкуванні Управління культури Херсонської міської ради) охоплює 34 бібліотеки. Працюємо для громади!